ПРО МЕНЕ ТВОРЧІСТЬ
Головна : Біографія : Моя сім'я : Фото : Відео : Публікації : Контакт

 

Збірка пісень для дітей
"Відчинилося життя"

Горова Л.В. Відчинилося життя: Зб. пісень для дітей. 2-ге вид. стер. – Т.: Джура, 2007. – 112 с.: іл. (тв. обкл.)
ISBN 978-966-8650-74-1Рецензенти:
* ректор Київської дитячої Академії мистецтв, Народний артист України, член Національної Спілки композиторів України М.І. Чембержі;
* поет, лауреат Національної премії України ім. Т.Г. Шевченка
П.М. Мовчан
.До збірки увійшло 30 пісень на слова Лесі Горової та Наталії Кравченко. Пісні різної тематики для дітей від 5 до 16 років. Збірка повнокольорова, гарно ілюстрована художницею Наталею Коваленко.
В подарунок додається компакт-диск , до якого увійшло 19 пісень зі збірки.


 
 

Збірка може бути корисна для викладачів й учнів дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, дитячих музичних студій, шкіл, ліцеїв мистецтв, а також широкому колу шанувальників музики.

схвалено Міністерством освіти і науки України
до використання у навчально-виховному процесі загальноосвітніх навчальних закладів (протокол Науково-методичної Ради з питань освіти №3 від 12.03.2008р.)

Автор висловлює щиру подяку Народному Союзу Наша Україна, директору ПМП "Тернопільська фірма "Будівельник" Щепановському Зеновію Васильовичу, Першому національному телеканалу України, композитору, Народному артисту України, творчому консультанту цього видання Чембержі Михайлу Івановичу і всім добрим людям, які долучилися до того, щоби ця збірка вийшла у світ.

Передмова

Дорогі діти!
Перш за все хочу подякувати Вам за те натхнення, яке дали мені Ваші щирі серця, Ваші ще наївні, але такі
правдиві і глибокі переконання, Ваша безпосередність, неприховані емоції, усмішки, слізки, обурення, радість і ще багато різних почуттів, які спонукали мене до створення цієї збірки.
Саме для Вас і про Вас мої пісні, про те, які Ви різні, цікаві, неповторні, про те, що Ви любите і про що мрієте.
Я хочу, щоб ця книжка відкрила для Вас щось нове, невідоме, щоб кожна перегорнена сторінка, кожна
проспівана пісня була цікавою і знайшла собі місце у Вашому серденьку. Хай Ваші вчителі і батьки допоможуть Вам поринути у чарівний світ музики. Україна - дуже співуча земля. З давніх-давен тут оспівувались різні події і людські почуття, пісня звучала у кожній хаті. Наші предки співали і за роботою, і під час відпочинку, співали, коли було сумно на душі, і коли раділи.
Співайте і Ви! Співайте на здоров'я! Хай пісня стане Вашим життєвим другом, хай супроводжує Вас у всіх починаннях, допомагає перемагати, йти вперед, додає Вам віри і впевненості. І можливо саме пісня стане у житті ключиком до Вашого успіху.

Перший тираж цієї збірки вже розійшовся по Україні та за її межами. Я отримала багато вдячних листів від дітей, їх батьків, викладачів та керівників дитячих музичних колективів, і в цих листах мене часто запрошували приїхати до їхнього міста з презентацією збірки "Відчинилося життя". Протягом року я дала близько 40 концертів по різних містах і містечках України, виступаючи з місцевими дитячими колективами. Разом ми виконували пісні із моєї збірки. Це були незабутні враження…
Я щиро вдячна усім за співпрацю і з нетерпінням чекаю на запрошення туди, де я ще не була, але де вже співають пісні з цієї збірки. Буду рада нашому знайомству, дружбі і співпраці.
А ще хочу з радістю повідомити, що незабаром вийде друга моя книжка з компакт-диском під назвою "Колискові і не тільки".

Зміст

Відчинилося життя
4
Божий син народився
50
Пісня про маму
12
Падає з неба сон (колискова)
53
Не може заснути малюк (колискова)
14
Їде, їде Бог...
56
Колискова
16
Добрий вечір, люди
Сонце сідає (колискова)
20
Колискова зими
61
У моєї доні
23
Мрійниця
65
Дві пісеньки
26
Намисто
68
Золотоволоска
28
Голубка
71
Дитячі мрії
30
Амур
75
Рідна Україна
33
Лісова пісня
Пісенька для всіх
35
На Івана Купала
86
Дощик
37
Русалонька
89
Зима
40
Батьківщина
92
Пісня про Миколая
42
Музика звучить
100
Новий рік
45
Пісня наша дзвенить
109

Де придбати?

Презентація збірки "Відчинилося життя" відбулась на Форумі видавців у Львові (17 вересня 2006).

Генеральний дистиб'ютор - СПД Опанасенко С.В. (м. Київ), тел.: (066) 872-26-75, (067) 442-70-81

В Україні Ви можете придбати цю збірку із доставкою безпосередньо на Ваше поштове відділення. Ціна збірки післяплатою - 135,00 грн (доставка по Україні безкоштовно на відділення Укрпошти). Для цього необхідно повідомити свою адресу (на яку необхідно переслати посилку) за вказаними вище телефонами або електронною поштою horova@i.com.ua

За кордоном збірку можна придбати через систему електронних платежів PayPal. Ціна - $US 45.00 (доставка для всіх країн безкоштовно). Щоб замовити книгу натисніть тут :

Право на виконання пісень

Пісні зі збірки "Відчинилося життя" можуть вільно виконуватися у всіх випадках, передбачених Законом України "Про авторське право".
Мінусові фонограми для виконання пісень, які увійшли до збірки, юними виконавцями та творчими колективами можна замовити у автора в індувідуальному порядку. Право на виконання пісень з авторським аранжуванням надається за договором.

Відгуки

10/01/2007
Шановна Лесю!
Вітаю Вас зі святами та щиро дякую Вам за те, що Ви випустили збірник пісень для дітей "Відчинилося життя", про який давно мріяла (я керівник вокального гуртка в Центрі дитячої та юнацької творчості, вчитель інформатики в школі). Завжди цікавилась новинками музичних збірок, і ось перед Різдвом придбала збірку Ваших пісень для дітей. Прийшовши додому із задоволенням і сльозами від щастя, що нарешті є чудові пісні для дітей, програла і проспівала всі від початку до кінця. Моя донька Світлана, (їй 9 років і вона навчається в музичній школі в 3 класі) постійно слухає Ваші пісні і хоче їх всі поспівати. Не проходить тепер у нас жодного дня без співу Ваших пісень.
Дуже вдячна Вам за чудову музику, гарні вірші. Ваші пісні дають мені позитив, оптимізм, надію про краще майбутнє нашої країни, радість про те, що наші діти тепер співатимуть мелодійні, добрі, щирі ДИТЯЧІ пісні.
Прошу Вас надіслати для роботи з дітьми фонограми пісень з компакт диску "Відчинилося життя", якщо це можливо.
Заздалегідь дуже Вам вдячна. Зичу Вам творчого натхнення, успіхів, щастя, миру і добра!
З повагою Наталія Атамасенко.
смт. Калинівка, Васильківського р-ну, Київської обл.

26/02/2007
Уважаемая Леся Горова!
Я большая поклонница Вашего таланта и мне очень нравится сборник песен для детей "Відчинилося життя". Как руководитель детского вокального ансамбля хочу сказать, что Ваши песни очень нравятся детям, и слушателям. На Вашем сайте я узнала, что можно заказать минусовки. Сообщите, пожалуйста, возможно ли это…
Спасибо!
С уважением Влада Марчук.

23/04/2007
Здравствуйте, Леся!!!
Давно наблюдаю за Вашим творчеством. Честно признаться, таких людей как Вы очень мало -Вы супер!!! Я являюсь руководителем детской вокальной студии "Капитошка" в г.Энергодаре.
Вот переосилив себя решил Вам написать это письмо-просьбу: много песен Вами спеты и сочинены, и одна краше другой, мы с ребятами со студии просим Вас о помощи в минусовках на Ваши песни, если это не так хлопотно для Вас…
Огромное спасибо Вам и Вашему творческому коллективу!!!
С уважением коллектив студии "КАПИТОШКА"
Олег Иванов.


9/03/2008
Добрий день, шановна Леся Горова!
Я, музичний керівник, та ансамбль "Веселі нотки" висловлюємо Вам свою вдячність за збірку пісень "Відчинилося життя". Я ніколи не забуду дитячих очей, коли ми разом з ними слухали Ваші неповторні пісні. Особливо з сльозами на очах та зачарованістю ми слухали пісню "Відчинилося життя", в мене навіть
"мурашки по тілу пробігли". В травні місяці у нас відбудеться звітний концерт для батьків, присвячений Дню матері та дитини. Діти виявили бажання заспівати Вашу неперевершену пісню "Відчинилося життя". Ми всі просимо Вас допомогти з мінусовкою цієї чудової пісні. Чи можливо це?
Ми з нетерпінням чекаємо відповіді.
Творчого Вам натхнення та Божої благодаті.

З повагою
Музичний керівник ансамблю "Веселі нотки".

Відгуки про збірку пісень "Відчинилося життя" можна надіслати за адресою horova@i.com.ua

copyright by lesya horova. 2004-2011. all rights reserved.